اگر شما یک کانال یا وبلاگ یا سایت با بازدید خوب دارید حتما این پست را دونبال نمایید در این پست به شما یک سایت معتبر جهت کسب درآمد معرفی خواهد شد.

یکی از روشهای کسب درآمد از اینترنت برای وبمستر ها یا حتی کاربران عادی روش کوتاه کردن لینک و انتشار آن می باشد.

به این صورت که شما یک لینک مثل: لینک دانلود فیلم یا لینک یک خبر ، عکس و… را از طریق این سایتها به یک لینک کوتاه تبدیل میکنید و لینک کوتاه شده را به هر میزانی که پخش کنید و هر بار بازدید از این لینک درآمد کسب خواهید کرد.

مثلا شما حتی اگر کاربر عادی هستید و سایت یا وبلاگ ندارید میتوانید از طریق کوتاه کردن یک لینک و اشتراک آن در محیط های چت و گفتگو ، گروه ها یا انجمن های گفتگو و بین دوستان خود میتوانید به ازای هر بار بازدید از لینک خود درآمد کسب کنید.

سایتی که امروز به شما معرفی میکنیم یک سایت با عمر ۴ سال میباشد که تا امروز همه پرداختی های خود را به موقع انجام داده و مشکلی از بابت اعتماد به این سایت وجود ندارد.

سایت تواد ۲AD بالاترین نرخ درآمد را در بین سایتهای مشابه دارد که چیزی حدود ۱۰۰ ریال بابت هر نمایش لینک کوتاه شده پرداخت می نماید.

سایتهای بسیاری در این زمینه وجود دارند که خیلی از آنها نوپا هستند و هنوز قابل اعتماد نیستند اما این سایت به نظر سایت مناسبی برای کسب درآمد بالا می باشد.

از ویژگی های این سایت میتوان به صفحه واسط تبلیغاتی کوچک و کم آگهی اشاره کرد که باعث گیج نشدن بازدیدکنندگان لینکهای شما خواهد شد و اذیت نمیشوند.

قالب زیبا و محیط کاربری حرفه ای همچنین پاسخ گویی سریع پشتیبانی و منظم بودن پرداختی در سایت کوتاه کننده لینک تواد نیز قابل تقدیر میباشد.