سلام
در این مطلب قصد دارم به شما کاربران عزیز نحوه کسب درآمد از ایجاد یک سایت کسب درآمدی و درآمدزایی از آن را توضیح بدم.

خودتان مدیر سایت شوید و درآمد اصلی را کسب کنید.

حتما تا به حال خیلی از سایتهای کسب درآمد کلیکی یا کوتاه کننده لینک و یا پاپ آپ را مشاهده کرده اید که شما فقط درآنها عضو شده اید و شروع به کسب درآمد کرده اید.

حالا یک قدم جلوتر بروید و خودتان یک سایت ایجاد کنید تا سایرین در سایت شما عضو شوند و شروع به کسب درآمد نمایند.
حتما می پرسید چگونه؟ یا اینکه آیا این کار سختی است؟ چقدر هزینه میخواهد ؟و …

 

بیشترین روش درآمدزایی از اینترنت مخصوص صاحبان سایتها می باشد پس این روش بالاترین درآمدزایی را برای شما به همراه خواهد داشت البته ممکن است تا رسیدن به این درآمد مجبور باشید کمی هم خرج کنید و بستگی به خودتان دارد. اما به میزانی که هزینه میکنید برداشت خیلی بیشتری خواهید داشت.

برای راه اندازی یک سایت کلیکی یا لینک کوتاه یا در کل سایتهایی با موضوع کسب درآمد شما نیاز به یک هاست و یک دامنه برای میزبانی و ذخیره اطلاعات کاربران و فایلهای اسکریپت یا همون سایتتون دارید.
هزینه تقریبی برای این قسمت کار تقریبا برای شروع کار ۴۰ تا ۵۰ هزار تومان میباشد.

در قدم بعد شما باید یک اسکریپت ( مثل فایل نصبی یک نرم افزار در کامپیوتر یا گوشی اندروید ) دارید تا بر روی فضایی که خریداری کرده اید قرار دهید و آن را نصب نمایید تا سایت شما آماده خدمت رسانی شود. این اسکریپت میتواند هر نوع سایت دلخواهی که شما دوست دارید باشد.

میتوانید با مراجعه به این سایت rtlscript.ir یک سری از اسکریپتهای درآمدزایی را مشاهده نمایید یا خریداری کنید.

نگران نصب یا راه اندازی اسکریپت نباشید اگر از این بخش ها هیچ اطلاعی ندارید اشکالی ندارد ما میتوانیم همه این بخش ها را به جای شما انجام دهیم و سایت شما را آماده تحویل دهیم و فقط شما آن را مدیریت نمایید پس پا پس نکشید.

بعد از نصب و راه اندازی سایت شما نیاز به تبلیغات و اطلاع رسانی به سایرین درباره سایت جدید خود دارید که میتوانید این کار را با عضویت در انجمن های گفتگو معتبر و پر بازدید شروع کنید و در این انجمن ها موضوعی را ایجاد کنید و در آنجا به معرفی سایت خود بپردازید.
همچنین میتوانید در سایر سایتهای مشابه فعالیت سایت خود تبلیغات کنید که هرچقد هزینه کنید بازدهی بیشتری خواهید داشت.

حالا وقت آن رسیده که سایت خود را مدیریت نمایید و پاسخگوی سوالات کاربران خود باشید همیشه بروز باشید و در پرداختی ها کوتاهی نکنید.
حالا بازدید شما بعد از چندماه افزایش یافته است؟ پس میتوانید کم کم برای سایت خود تبلیغات بگیرید و یا از سایتهای تبلیغاتی کمکی استفاده کنید تا درآمد شما افزایش یابد.

جهت مشاوره و کمک در این زمینه ما همواره در کنار شما خواهیم ماند با ما در تماس باشید!
سعی ما این است تا شما ماهیگیری را یاد بگیرید.
موفق باشید